Agile Project Manager (5.000-10.000 + bonusy / Warszawa)

Warszawa, Mazowieckie, Poland · Management · APM

Description

Chcesz rozwinąć swoją karierę Agile Project Managera projektów internetowych? Chcesz rozmawiać codziennie z profesjonalistami z USA i Europy zachodniej, podróżować i poznawać światowe trendy, korzystać z najnowszych narzędzi, rozwijać się z miesiąca na miesiąc, żyć w centrum wydarzeń branży internetowej? Nas to podnieca, więc jeśli Ciebie też, to zapraszamy! :-)

Dołącz do naszego zespołu developerów, testerów i project managerów - pracuj z najlepszymi specjalistami eCommerce z całego świata w naszym biurze w Warszawie.

Spark Solutions to software house, który pracuje zarówno dla małych startupów z całego świata (głównie USA i Wlk. Brytanii), jak i dla korporacji z listy Fortune 500 takich jak PayPal. Specjalizujemy się w eCommerce - mamy w tym zakresie doświadczenie zarówno z własnych startupów, jak i z projektów prowadzonych dla klientów. W tym sensie nasze podejście i oferta jest unikalna na polskim rynku, co doceniają klienci i zewnętrzne agencje badawcze jak Clutch.co. Jesteśmy w gronie "Top Ruby on Rails Developers 2015". Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami! :-)

Requirements

TL;DR? Key requirements summary:

Do not read below if you are not a good fit for those requirements.


Reading and understanding the job description below is the first test for our future Agile Project Manager.


As our Agile Project Manager your job will be to successfully conduct agile software development projects on a daily basis by communicating with key project stakeholders:


You might be the right match for us if you have one of the following professional backgrounds:

Having some prior experience as described above is a MUST. Our clients are VERY demanding and will not tolerate unexperienced PMs.


You will need to learn or perfect the following skills:


At least twice a week you will have to work until 20.00 Warsaw time to communicate with US clients:


We believe that a great Agile Project Manager should be:

Benefits

Co proponujemy:

Apply for this job